Harmonogram

DZIEŃ I

730 – 830          REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

 

830 – 1000        OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TRANSLOGISTICS2018

1000 – 1020      I PRACA KONKURSOWA

„Rozwój symulacji jako narzędzia w logistyce miejskiej za pomocą sztucznej inteligencji na przykładzie gry Cities: Skylines” Adrian Pajka, Grzegorz Gera

1020 – 1040      II PRACA KONKURSOWA

„Wpływ udogodnień dla transportu zbiorowego na ruch tramwajów na ciągu komunikacyjnym Alei Pokoju w Krakowie” Patrycja Bakalarz, Aleksandra Horowska

1040 – 1110      FF FRACHT – KONKURS

 

1130  – 1150      OSPTN PONADNORMATYWNI

„Zakupy przez Internet, a odpowiedzialności kuriera za przesyłkę” Łukasz Chwalczuk

1150 – 1210      III PRACA KONKURSOWA

„Tanie linie lotnicze na trasach dalekodystansowych – sytuacja obecna i perspektywy rozwoju” Bartłomiej Morga

1210 – 1250      DEBATA TRAKO PROJEKTY TRANSPORTOWE

„Elektromobilność – czy jest na Nas gotowa?” Maciej Mysona

 

1310 – 1330      KUEHNE + NAGEL

„Wsparcie przepustowości magazynu poprzez elastyczne rozwiązania transportowe” Piotr Kozal

1330 – 1350      IV PRACA KONKURSOWA

„Efektowność wybranych metod kompletacji na podstawie systemów firmy LUCA Logistics Solution” Aneta Wróbel, Mateusz Zbadyński

1350 – 1410      MTD SKURATOWICZ

„Projekt: Reaktor Grodno” Jarosław Żurawski

1410 – 1430      CH ROBINSON

1430 – 1450      V PRACA KONKURSOWA

„Zastosowanie telematyki jako przyszłość diagnostyki samochodów ciężarowych” Milena Zaremba, Karol Żmich

 

1510 – 1610      PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE

1610 – 1715      OBIAD

 

2030                 SPOTKANIE INTEGRACYJNE

 

Leave a Comment

Prywatny: Harmonogram

Harmonogram

DZIEŃ I

 

 PANEL I

730 – 830          REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

830 – 1000        OFICJALNE ROZPOCZĘCIE TRANSLOGISTICS 2019

1000 – 1020      I PRACA KONKURSOWA

„Tramwaje towarowe – czy mogą być rozwiązaniem problemów związanych z transportem w dużych miastach” Inez Pronobis, Julia Płoszaj 

1020 – 1040      II PRACA KONKURSOWA

„Recykling i alternatywne zastosowanie baterii pojazdów elektrycznych używanych w transporcie” Milena Zaremba, Karol Żmich

1040 – 1110      FF FRACHT – KONKURS

 

 PANEL II

1130  – 1150      ZOOPLUS

 

1150 – 1210      III PRACA KONKURSOWA

„Analiza opłacalności zamkniętych poolingów paletowych w przedsiębiorstwie XYZ” Klaudia Frątczak, Jakub Mistrzak

1210 – 1250      DEBATA – ZESPÓŁ DORADCÓW GOSPODARCZYCH TOR

 

1250 – 1310      DIRKS 

 

 PANEL III

1330 – 1350      IV PRACA KONKURSOWA

„Innowacyjne rozwiązania w branży TSL na przykładzie technologii przewozów w systemie Flexiwaggon” Marek Auguścik, Natalia Pawelczyk 

1350 – 1410      AMAZON

1410 – 1430      C.H ROBINSON

1430 – 1450      V PRACA KONKURSOWA

„Możliwości oraz perspektywy wdrożenia autonomicznej komunikacji miejskiej w Polsce” Błażej Mach, Michał Skrzypek

 

1510 – 1610      PODSUMOWANIE I ZAKOŃCZENIE

1610 – 1715      OBIAD

 

2000                 SPOTKANIE INTEGRACYJNE

DZIEŃ II

 

700 – 1500        WYCIECZKI I WARSZTATY 

1100 – 1700      OBIAD